Okunma

Gear S2 için yeni bir güncelleme yayınlandı!


26 Kasım 2017 Pazar 09:00
Gear S2 için yeni bir güncelleme yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde birçok kullanıcının beğenisini kazanan Gear S3 akıllı saatini Tizen 3.0 sürümüyle buluşturan Samsung, bu kez geçtiğimiz yıl satışa sunduğu akıllı saati Gear S2 için yeni bir güncelleme yayınladı.

Haberin detaylarına geçiş yapmadan önce, Tizen 3.0 sürümünün Gear S3’e kazandırdıkları yenilikler hakkında bilgi sahibi olmak için yukarıda yer alan linke tıklayarak inceleme videosuna ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Gear S2 artık daha iyi bir pil ömrü sunuyor!

XXU2EQJ2 yapı numarasına sahip olan ve 22 MB boyutunda olan güncellemenin, yayınlanan diğer güncellemelerin aksine tek bir noktaya odaklandığını söylememiz yanlış olmayacaktır.

Güncelleme ile birlikte akıllı saatin pil ömrünü artırmaya yönelik iyileştirmelerin sunulduğunu açıklayan Samsung, buna ek olarak bazı güvenlik güncelleştirmelerini cihaz ile buluşturuyor.

Pil ömrü konusunda yapılan iyileştirmenin detayları açıklanmıyor. Ancak, Gear S3 için yayınlanan son güncelleme ile birlikte pil ömrünün oldukça iyi bir seviyeye gelmesi Gear S2 kullanıcılarını şimdiden heyecanlandırdı.

Dağıtımına Hollanda’dan başlanılan güncellemenin, kısa bir süre içerisinde diğer ülkelerde ve Türkiye’de bulunan cihazlara ulaşması bekleniyor.

:: Samsung’un Gear S2 için yayınladığı güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gear S2 için yeni bir güncelleme yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gear S2 için yeni bir güncelleme yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gear S2 için yeni bir güncelleme yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "