Okunma

Gearbox’ın Yeni Duke’den Haberi Yokmuş!


24 Şubat 2014 Pazartesi 07:00
Gearbox’ın Yeni Duke’den Haberi Yokmuş!

2011 Duke Nukem Forever oyununun yapımcısı olan Gearbox‘tan ilginç bir açıklama geldi. Gearbox yetkilileri, geçtiğimiz günlerde yeni bir Duke Nukem oyunu için geri sayıma geçen alloutofgum.com isimli siteden haberleri olmadığını, bu yeni duyuru ile Gearbox‘ın bir ilgisinin bulunmadığını açıkladılar.

Gearbox yetkilileri, Duke Nukem markasının tüm ürünsel haklarının kendilerine ait olduğunu belirterek, 3D Realms ve Interceptor‘a bu girişimlerinden dolayı dava açabileceklerini belirttiler.

Geri sayım modülü kaldırıldı

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta bazı mecralar yeni Duke Nukem oyunu için geri sayıma geçildiğini belirtmiş ve geri sayım sona erdiğinde yeni Duke Nukem oyununun duyurulacağını belirtmişlerdi. Gearbox‘un bu çıkışı sonrası sitedeki geri sayım modülü kaldırılmış durumda. Bakalım konu hakkında 3D Realms veya Interceptor yetkililerinden bir açıklama gelecek mi? Bekleyip göreceğiz.

:: Sizce yeni Duke Nukem oyunu duyurulacak mı?

 
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gearbox’ın Yeni Duke’den Haberi Yokmuş! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gearbox’ın Yeni Duke’den Haberi Yokmuş! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gearbox’ın Yeni Duke’den Haberi Yokmuş! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "