Okunma

Gears of War 2 Görüntüleri


25 Haziran 2008 Çarşamba 21:00
Gears of War 2 Görüntüleri
Yeni ekran görüntülerine bakıp Gears of War 2‘yi özetlemek gerekirse; daha iyi görseller, çok daha fazla şiddet! Hem tek kişilik hem de çok oyunculu modlar için yayınlanan yeni ekran görüntülerinde, mükemmel karakter ve çevre detaylarının yanı sıra, abartılı dozdaki şiddet de gözden kaçmıyor. Onlarca kaliteli ekran görüntüsünün bulunduğu fotoğraf galerimizde, oyunun tek kişilik senaryo modundan, çoklu oyuncu modundan, belirli haritalarından görüntüleri gözlemleyebilirsiniz. Xbox 360‘a özel olarak duyurulan Gears of War 2, bu yılın kasım ayında piyasada olacak.
:: Oyunla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin: Gears of War 2
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Gears of War 2 Görüntüleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    vay anasını

" Gears of War 2 Görüntüleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gears of War 2 Görüntüleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gears of War 2 Görüntüleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "