Okunma

Gears of War 2 Para Basıyor


19 Ocak 2009 Pazartesi 10:30
Gears of War 2 Para Basıyor

Ne ekonomik kriz, ne de küresel ısınma; oyuncu tayfasının önüne bir uzay komandosu birkaç da devasa silah vermeniz yeterli. Epic Games tarafından yapılan son açıklama da bunun kanıtı gibi; Gears of War 2, dört milyon satışa ulaşarak ilk oyunun aynı dönemde yakaladığı başarıyı ikiye katladı.

Şimdilik sadece Xbox 360 konsoluna özgü olan Gears of War 2, yakın gelecekte biçin de çıkarsa, ilk oyunun 5 milyonluk toplam satış başarısını da birkaç kat geçecek gibi görünüyor.

:: Gears of War serisini oynadınız mı?

Bilgi İçin :
Gears of War
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gears of War 2 Para Basıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gears of War 2 Para Basıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gears of War 2 Para Basıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "