Okunma

Gears of War 3 DLC’sinin Detayları Açıklandı


08 Aralık 2011 Perşembe 15:55
Gears of War 3 DLC’sinin Detayları Açıklandı

Gears of War 3‘ün uzun eklentisi RAAM’s Shadow’un detayları ortaya çıktı. G4TV’ye konuşan Epic Games yetkilisi Rod Fergusson, RAAM’s Shadows ile ilgili özel bilgiler verdi.

Eklenti bizi Gears of War 1‘in de öncesine götürecek. İlk oyunun içerisinde ölen karakterlerin de yer alacağı eklentinin en önemli özelliği Locust tarafını oynayacak olmamız. General RAAM ve diğer Locust‘ları yöneteceğimiz oyunda büyük Locust silahlarını, kılıcı ve yine ilk oyunda yer alan Kryll isimli yarasa benzeri yaratıkları kullanabileceğiz.

3 saatlik oynanışa sahip olacak eklentide Alicia Valera adında yeni bir kadın karakter de yer alacak. RAAM’s Shadow eklentisi, 13 Aralık‘ta 1200 Microsoft Puanı karşılığında satışa çıkacak. Ana oyuna toplamda 250G Achievement katkıda bulunacağını da belirtelim.

:: Eklentiyi satın almayı düşünüyor musunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gears of War 3 DLC’sinin Detayları Açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gears of War 3 DLC’sinin Detayları Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gears of War 3 DLC’sinin Detayları Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "