Okunma

Gears of War 3 Ne Zaman Çıkar?


11 Aralık 2008 Perşembe 12:48
Gears of War 3 Ne Zaman Çıkar?

Gears of War 2’nin 3 milyon satışı geride bırakmasının ardından, yurtdışında yayınlanan bir dergide üçüncü oyunun da 2010 Noel döneminde çıkarılacağı ortaya atıldı. İlk iki oyunun para basmasının ardından yapılacağına şüphe olmayan Gears of War 3 için, Epic’in daha önceki açıklamaları, oyunun bir sonraki Xbox konsolunda ve yeni Unreal Engine oyun motoru kullanılarak hazırlanacağı şeklindeydi. Eğer söylentiler doğruysa, Epic Games mevcut Unreal Engine 3.0 ile biraz daha nakit kazanmak istiyor olabilir. Aynı kaynakta, beş kişilik kooperatif oynanışın da destekleneceği söylenen Gears of War 3, bakalım 2010 yıl sonuna gerçekten yetişecek mi.

:: Gears of War serisini oynadınız mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gears of War 3 Ne Zaman Çıkar? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gears of War 3 Ne Zaman Çıkar? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gears of War 3 Ne Zaman Çıkar? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "