Okunma

Gears of War Filmi 2010’da


30 Mart 2008 Pazar 21:00
Gears of War Filmi 2010’da
Tam bir yıl önce duyurulan ve oyunun hayranlarına müjde gibi gelen Gears of War’ın sinema filmi projesi için yeni açıklamalar yapıldı. Yapımcı Wyck Godfrey, Gears of War filmini 2010 yılının yaz aylarında hazır olacak şekilde çekileceğini söylerken, çekimlere önümüzdeki yıl başlanacağını, senaryonun tamamlandığını ve anlaşması yapılmak üzere olan bir yönetmen bulunduğunu da belirtti.

İkinci oyunu Xbox 360 konsolu için bu sonbaharda çıkacak olan Gears of War‘da anlatılan hikaye (kötü niyetli uzaylıların memleketi istilası), bir oyun için fazlasıyla eğlenceli olsa da, yanlış ellerde vasat bir bilim kurgu filmine de dönüşebilir. Filmin kilit noktası olan yönetmen konusunda yapılan seçim henüz açıklanmasa da, Gears of War’ın babası Cliff Bleszinski’nin geçen yıl yaptığı "Filmi A sınıfı bir gişe canavarına çevirmek için her şeyi hazırladık." sözünden yola çıkarak, Uwe Boll’un yönetmen koltuğunda oturmayacağını ümit ediyoruz.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Gears of War Filmi 2010’da”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    o my god

Geri bildirim