Okunma

Gears of War: Judgment Çıkış Tarihi


16 Temmuz 2012 Pazartesi 05:11
Gears of War: Judgment Çıkış Tarihi

Epic Games‘in Xbox 360 için yayımladığı Gears of War serisi fazlasıyla tutup Xbox 360‘ın en iyi özel oyunlarından biri haline gelince seriyi sonlandırmak pek anlamlı olmazdı. Nitekim Gears of War 3 ile seri bitmesine rağmen yapılan E3’de yapılan açıklamada Gears of War Judgment isimli yeni bir oyunun geleceği açıklanmıştı.


Gears of War: Judgment, aslında Gears of War 4 değil. Çünkü seriye kaldığı yerden devam etmiyor, aksine serinin daha da öncesine bizi götürüyor. Baird, Cole gibi karakterlerin çok daha gençlik dönemini konu alan oyun aynı zamanda genç bir Marcus‘u da bize ara ara gösterecek.

San Diego‘da gerçekleştirilen oyun, çizgi roman, film ve benzeri birçok ürünün tanıtıldığı, etkinliğin yapıldığı Comic-Con‘da Gears of War Judgment’da yer aldı. Yapılan açıklamada oyunun 13 Mart 2013 tarihinde Xbox 360 için çıkacağı açıklandı. Daha önceki Gears of War oyunlarının Eylül ayında çıktığını düşünürsek Mart ayında çıkması oyuncular için oldukça erken bir durum. Çünkü oyun 2013 Eylül‘ünde bekleniyordu.

:: Gears of War: Judgment’ı bekliyor musunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gears of War: Judgment Çıkış Tarihi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gears of War: Judgment Çıkış Tarihi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gears of War: Judgment Çıkış Tarihi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "