Okunma

Geçen Ayın En Çok Konuşulan Markaları


02 Şubat 2012 Perşembe 11:10
Geçen Ayın En Çok Konuşulan Markaları

Geride bıraktığımız ocak ayı boyunca 1600’ün üzerinde gazete ve dergiyi ShiftDelete.Net için takip eden Medya Takip Merkezi’nin hazırladığı veriler, ocak ayında en çok hangi markaların konuştuğunu gözler önüne seriyor.

Bakalım aralık ayı içerisinde en çok konuşulan donanım firması hangisiymiş?

En çok konuşulan cep telefonu markalarında ise yine Apple’ın liderliğini görüyoruz.

Aralık ayı içerisinde hakkında en çok haber yapılan bilgisayar markası yine uzak ara Apple firması olmuş.

Diğer sonuçları görmek için bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz.

Ayın en çok konuşulan televizyon markası ise Samsung oldu. Zira hakkında da tam 71 kez haber yapılmış.

Fotoğraf makinelerinde Canon‘un üstünlüğü olsa da Nikon arayı kapatıyor gibi görünüyor. Video kameralarda ise Sony’nin kılpayı üstünlüğü görülüyor.

Son olarak ise yazıcı markaları var. Aralık ayında yazıcılarda ise Xerox‘un bu ay HP tarafından yakalandığını görüyoruz. Geçtiğimiz ay Xerox uzak ara öndeydi.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geçen Ayın En Çok Konuşulan Markaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geçen Ayın En Çok Konuşulan Markaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geçen Ayın En Çok Konuşulan Markaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "