Okunma

Geçen Haftanın En Popüler Markaları


16 Aralık 2010 Perşembe 14:00
Geçen Haftanın En Popüler Markaları

Teknoloji dünyasında kendine yer edinmeye çalışan irili ufaklı çok sayıda marka bulunuyor. Bunlardan bazıları manşetlerden hiç bir zaman inmezken, bazıları ise basında sadece arada sırada yer bulabiliyorlar.

Belli dönemlerde, belli ürünlerle ya da olaylarla gündeme gelen markalar bir anda herkesin diline dolanabiliyor. (Facebook’ta En Çok Sevilen Markalar)

Gündemi belirleyen başlıkların ve markaların neler olduğunu tespit ve analiz eden Medya Takip Merkezi, verilerini haftalık olarak ShiftDelete.Net ile paylaşıyor. Veriler 1800’ü aşkın dergi ve gazetelerden toplanıyor.

İşte karşınızda, 06-12 Aralık 2010 tarihleri arasında Türkiye‘de en çok konuşulan, hakkında en çok haber çıkan markalar.

Donanım Markaları

Yazılım Markaları

:: En çok hangi markaların haberleri dikkatinizi çekiyor?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geçen Haftanın En Popüler Markaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geçen Haftanın En Popüler Markaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geçen Haftanın En Popüler Markaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "