Okunma

Geeks on a Plane İstanbul’da


31 Ekim 2012 Çarşamba 11:05
Geeks on a Plane İstanbul’da

Eğer girişimciyseniz ya da girişimleri sıkça takip ediyorsanız eminim StartupBus‘tan haberdarsınızdır. Bu etkinlikte, girişimciler bir otobüse biniyor ve yol boyunca bir girişimi hayata geçiriyorlardı.

Şimdi de girişimciler uçağa atlıyor. Ama bu sefer, bir girişimi hayata geçirmek için değil, bir konferans için. Çünkü uçağın içindeki girişimciler “geek” internet girişimcileri. 500 Startups tarafından gerçekleştirilen etkinlik Geeks on a Plane‘in Orta Doğu turundaki ilk durağı da İstanbul olacak.

İstanbul ayağı Webrazzi ve Turkbridge tarafından organize edilen etkinlik boyunca, hem özel görüşmeler sürecek hem de 3 Kasım 2012 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’de bir konferans düzenlenecek. Etkinlik detaylarını Webrazzi’nin ücretsiz olarak dağıttığı haberinden okuyabilirsiniz.

:: Geeks on a Plane İstanbul’da
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geeks on a Plane İstanbul’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geeks on a Plane İstanbul’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geeks on a Plane İstanbul’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "