GeForce Now ile telefondan AC Syndicate oynadık!


04 Temmuz 2020 Cumartesi 12:03
GeForce Now ile telefondan AC Syndicate oynadık!

Bulut tabanlı oyun platformları internet altyapılarının gelişmesiyle birlikte her geçen gün daha iyiye gidiyor. Yıllar önce çıkmış birçok platform bu alanda tutunamamıştı. Fakat fiber internet teknolojisi ile birlikte de, artık çok rahat bir şekilde bu tarz platformları kullanabiliyoruz. Biz de bugün sizlerle NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun platformunu deneyimledik. GeForce Now ile telefondan Assassin’s Creed Syndicate oynadık!

GeForce Now ile telefondan Assassin’s Creed oynamak!

Bulut tabanlı oyun platformları bir süredir hayatımızda vardı. Bununla birlikte her geçen gün bu platformlar kendilerini geliştirmeye ve yapabileceklerimizin sınırını yükseltmeye devam ediyor. Bizler de bugün sizlerle birlikte bulut tabanlı oyun platformlarından biri olan NVIDIA GeForce Now’u deneyimledik.

NVIDIA GeForce Now nedir?

NVIDIA GeForce Now, NVIDIA’nın Windows ve Mac kullanıcıları için oluşturduğu bulut tabanlı bir oyun servisi olarak karşımıza çıkmıştı. Bu servis üzerinden kullanıcılar, stream yöntemi ile diledikleri oyunları oynayabiliyorlar. Bu sayede de elinizdeki bilgisayar donanımsal olarak yetersiz olsa bile platform içerisinde yer alan tüm oyunları oynayabiliyorsunuz.

Platform üzerindeki oyunların sunucu sistemleri NVIDIA’nın en yüksek ekran kartlı sistemlerinden oluşuyor. Üst düzey bu sistemler ile belirli ücretler karşılığında bulut tabanlı oyun servislerinden faydalanmak da oldukça kolay.

Nvidia CEO’s Hsun Huang, dünya genelinde 1 milyara yakın kullanıcının sahip olduğu bilgisayarların oyun oynama yeteneklerinden yoksun olduğu belirtmişti. Bu sayı, donanımlardaki maliyetler yüzünden fiyatların artmasıyla her geçen gün de hızlı bir şekilde artış göstermeye devam ediyor. Huang, bu sistem ile oyun oynayamayan kişilere kaliteli bir servis hazırladıklarını ilk çıkışlarından bu yana vurgulamaya devam ediyor.

Play Store indirme linki için buraya tıklayabilirsiniz.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GeForce Now ile telefondan AC Syndicate oynadık! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GeForce Now ile telefondan AC Syndicate oynadık! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GeForce Now ile telefondan AC Syndicate oynadık! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Sokakta bize yardım edene Oppo A5 2020 hediye ettik! Sokakta bize yardım edene Oppo A5 2020 hediye ettik!
  2. 2 Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 4 - Büyük Kapışma! Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 4 - Büyük Kapışma!
  3. 3 Kırılmayan telefon LG K61 kutusundan çıkıyor Kırılmayan telefon LG K61 kutusundan çıkıyor
  4. 4 İş modeli kanvası nedir? Nasıl oluşturulur? İş modeli kanvası nedir? Nasıl oluşturulur?
  5. 5 iPhone'da en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını sıraladık! iPhone'da en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını sıraladık!
  6. 6 Helal olsun: yapmışlar! Huawei Ekosistemi! Helal olsun: yapmışlar! Huawei Ekosistemi!
  7. 7 Samsung Galaxy Note 20 Ultra kutusundan çıkıyor! Samsung Galaxy Note 20 Ultra kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Galaxy Note 20 Ultra elimizde! ilk izlenimlerimiz Galaxy Note 20 Ultra elimizde! ilk izlenimlerimiz
  9. 9 Samsung Galaxy Watch 3 kutusundan çıkıyor! Samsung Galaxy Watch 3 kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Galaxy Note 20 serisi tanıtıldı! Canlı Yayın Galaxy Note 20 serisi tanıtıldı! Canlı Yayın