Okunma

Geleceğe Dönüş’ü Ücretsiz İndirin


25 Aralık 2010 Cumartesi 20:00
Geleceğe Dönüş’ü Ücretsiz İndirin

Geçtiğimiz aylarda ünlü film serisi Geleceğe Dönüş‘e (Back to the Future) ait bir oyun hazırlandığı haberleri ortaya çıkmıştı. Yapımcı firmanın kısa bir tanıtım fragmanayıyla tanıttığı proje bugün ilk meyvesini verdi.

 

 

Dördüncü Film Yerine Geçen Oyun

Bölüm bölüm olarak internet üzerinden indirilebilecek olan yapımın tarzı ise advanture. Monkey Island’e benzer bir yapıya sahip olan oyun dördüncü film yerine geçiyor.

Çizgi film grafikleriyle hazırlanan yapımın ilk bölümüne ücretsiz ulaşabilirsiniz. Bölüm bölüm yayınlanacak olan Geleceğe Dönüş oyunun ilk bölümünü ücretsiz olmak için yapımcı firmanın web sitesine girip kayıt olmanız yeterli.

İşte oyuna ücretsiz ulaşabileceğiniz adres.

:: Geleceğe Dönüş’ün oyununu deneyecek misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geleceğe Dönüş’ü Ücretsiz İndirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geleceğe Dönüş’ü Ücretsiz İndirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geleceğe Dönüş’ü Ücretsiz İndirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "