Okunma

Geleceği Yazanlar Zirvede


12 Kasım 2014 Çarşamba 14:30
Geleceği Yazanlar Zirvede

Turkcell‘in Geleceği Yazanlar projesi ülkemizdeki yazılımcı potansiyelini değerlendirmek ve endüstriyel devrimin sonraki adımı olarak bilişim teknolojileri ve yazılımı öne çıkartmayı hedefleyen bir eğitim hareketi olarak karşımıza çıkıyor. Bu proje, mobil dünyadan başlayarak, gençler başta olmak üzere bütün katılımcılara yazılımı ve programlamayı öğretmeyi hedefliyor.

:Turkcell Kurumsal ile ilgili gelişmeleri takip etmek için LinkedIn sayfasını buraya tıklayarak takip edebilirsiniz…

Binlerce katılımcı ve sertifika

Çok sayıda katılımcının olduğu Geleceği Yazanlar‘da çeşitli sertifikasyonlardan geçen 6.000 kişi var. Sayıları gittikçe artan katılımcılar ve verilen eğitimlerle ilgili olarak sorularımızı, açık kaynak kod ve özgür yazılım camiasından da tanınan, projenin başındaki isim Dr. Görkem Çetin’e sorduk.

:: Yazılım alanında kendinizi geliştirmek ister miydiniz?

:: Turkcell Kurumsal ile ilgili son gelişmeleri görmek için
LinkedIn sayfasını takip edebilirsiniz
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geleceği Yazanlar Zirvede konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geleceği Yazanlar Zirvede ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geleceği Yazanlar Zirvede ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "