Okunma

Geleceğin Fotoğraf Makinesi


30 Kasım 2010 Salı 12:30
Geleceğin Fotoğraf Makinesi

Tasarımcılar ürünleri, modern ihtiyaçlara göre elden geçirmeye devam ediyor. Fotoğraf makinelerinde tüketicilerin ihtiyaçları değiştikçe firmalar, internet bağlantısı gibi özellikleri bu cihazlara eklemeye başladı.

Modern İhtiyaçlara Göre Tasarlanmış

Ancak şimdiye kadar hiç bir makine tüketicilerin ihtiyaçlarına bu kadar karşılık veren bir tasarıma sahip değildi. Canon için özel olarak tasarlanan Scarab adlı model, modern tüketicilerin ilginç ihtiyaçları için hazırlanmış.

Üretime geçmeyen bu cihaz Facebook fotoğrafçılığı ve aile çekimleri için özel iki tane objektife sahip. Panaromik çekimde yapabilen bu ilginç tasarımla ilgili hazırlanan tasarım fotoğrafları görenlerin ilgisini çekiyor.

Geleceğin Makinesi

Geleceğin Makinesi

Scarab Tasarım

Scarab Tasarım

:: Bu özel tasarımlı ürünün piyasaya çıkmasını ister miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Geleceğin Fotoğraf Makinesi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    tipe bak yazarın 😀

  2. SDN Okuru dedi ki:

    çoooooooook güzelllllllll

  3. SDN Okuru dedi ki:

    süper birşey

" Geleceğin Fotoğraf Makinesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geleceğin Fotoğraf Makinesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geleceğin Fotoğraf Makinesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "