Okunma

Geleceğin Mesleklerine İlk Adım!


20 Aralık 2008 Cumartesi 22:00
Geleceğin Mesleklerine İlk Adım!

AcademyTech uzmanları, geleceğin mesleklerini edinmek için atılması gereken ilk adımları bu videoda açıklıyor. ShiftDelete.Net’te açılan Kariyer bölümünde, kendini geliştirmek isteyen ve iyi bir mesleğe sahip olup geleceğini güvence altına almak isteyen okurlarımıza bu bilgileri vermeye devam edeceğiz. Bilişimde kariyer konularıyla ilgili olarak aklınıza takılan herhangi bir soruyu, forumda AcademyTech uzmanlarına sorabilirsiniz.

Videoyu İzleyin

:: Sorularınızı iletmek için buraya tıklayın.

Bilgi için: AcademyTech
Tel: (216) 550 44 22
SDNhttp://shiftdelete.net
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Geleceğin Mesleklerine İlk Adım!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    herşey iyi güzel hoşta. sayın acamdemy tech yazı gönderiyor birşeyler yazmaya karalamaya çalışıyor ama kendilerinden 5 aydır (hala parasını ödedik) sınıfın full olmasına rağmen mcse eğitimi alacaz. hocamız yok. hocamz raporlu. binbir türlü yalan dolanla eğitim vermiyor. buraya gelip sayfa sayfa reklam veriyor. ayıp kardeşim yaa

" Geleceğin Mesleklerine İlk Adım! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geleceğin Mesleklerine İlk Adım! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geleceğin Mesleklerine İlk Adım! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "