Geleceğin Patronlarına Teknoloji Kampı


19 Eylül 2011 Pazartesi 12:51
Geleceğin Patronlarına Teknoloji Kampı

Microsoft’un aile şirketlerine yönelik olarak düzenlediği İş Akademisi 2.0 etkinliğinde 40 şirketin gelecekteki yöneticileri teknolojiyi kullanarak daha başarılı, kurumsal ve etkin olabilmelerini sağlamanın yollarını inceleme fırsatı buldu

Microsoft Türkiye’nin 16 – 18 Eylül 2011 tarihleri arasında Bodrum Rixos Otel’de düzenlediği İş Akademisi 2.0 teknoloji eğitim kampına 40 şirketten geleceğin yöneticisi olmaya aday 50 kişi katıldı. Türkiye’deki yerli şirketlerin önemli bir kısmını oluşturan aile şirketlerinin, teknolojiyi kullanarak daha başarılı, kurumsal ve etkin olabilmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen bu etkinlikte, geleceğin patronları şirketlerinin yönetiminde kullanabilecekleri teknolojiler konusunda Microsoft ürün ve çözüm uzmanları tarafından bilgilendirildiler. Kendi sektöründe teknoloji kullanarak ön plana çıkmış kuruluşların yöneticilerinin deneyimlerini de paylaştığı etkinlikte genç patronlar yönetecekleri şirketlerde karşılaşabilecekleri olası sorunlara da bilişiminin gücüyle çözümler aradılar.

Microsoft Türkiye’nin düzenlediği 3 gün boyunca süren etkinliğin ilk gününde Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak ve Arena Bilgisayar Kurucu Ortağı İzi Kohen genç yöneticilerle tecrübelerini paylaştı. Teknoloji ile şirketlerde çalışan verimliliğini artırma, iş zekası ile etkin yönetim, iş kritik uygulamalar ile hizmetlerde süreklilik ve kalite, şirket kontrolü yönetimi için kurumsal kaynak planlaması, şirketlerde sosyal medyanın etkin kullanımı ve geleceğin teknoloji deneyimleri gibi konuların ele alındığı ikinci günün ardından genç yönetici adayları son günde ise kendi şirketlerinde yaşadıkları sorunlara teknolojinin yardımıyla çözüm aradılar.

::

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geleceğin Patronlarına Teknoloji Kampı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geleceğin Patronlarına Teknoloji Kampı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geleceğin Patronlarına Teknoloji Kampı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  2. 2 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  3. 3 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
  4. 4 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  5. 5 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  6. 6 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  7. 7 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  9. 9 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  10. 10 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!