Okunma

Gelecek Yazıldı Şimdi Büyüme Zamanı


05 Haziran 2014 Perşembe 15:30
Gelecek Yazıldı Şimdi Büyüme Zamanı

Turkcell Geleceği Yazanlar programı hayata geçtiği Eylül 2013 tarihinden bu yana binlerce meraklı gence mobil uygulama geliştirme dünyası ile alakalı bilgi, destek ve kaynak sağladı.

Beklentilerin ötesinde başarı elde programın detaylarını ve düzenelenen Uygulama Geliştirme Maratonunu başarıyla tamamlayanları nelerin beklediğini Turkcell Genel Müdür Yardımcılarından İlker Kuruöz‘e sorduk. Cevaplar röportajımızda.


Bu videomuzu Full HD olarak YouTube kanalmızda seyredebilirisiniz.

:: Sizde mobil uygulama geliştirmeyi düşünüyor musunuz?

 
yazarAhmet Usta

Oyun dergilerinde köşe yazarak medya dünyasına adım attı. Sonrasında yıllar çabuk gelip geçti. Şimdi ShiftDelete.Net bünyesinde yeni dönemi kurgulayan çekirdek ekipte. Soon, Very Soon (arka planda Hans Zimmer çalıyor öyle hayal edin.)
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gelecek Yazıldı Şimdi Büyüme Zamanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gelecek Yazıldı Şimdi Büyüme Zamanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gelecek Yazıldı Şimdi Büyüme Zamanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "