Okunma

Gelecekten Gelen Tasarımlar


05 Ağustos 2008 Salı 21:00
Gelecekten Gelen Tasarımlar
Tasarımcıların çizim tahtalarından asla ayrılmamış tasarımlarla birlikteyiz. Burada göreceğiniz ürün tasarımları ya çok uçuk oldukları için etrafta yoklar ya da henüz keşfedilip ürün haline çevrilmediler. Bazen ise tasarımlar sadece sanatı sergilemek için yapılıyor. Bu ürünler de artık ürünlükten çıkıp birer sanat eseri, birer bakış açısı halini alıyorlar. Teknolojik ürünlere değişik bakış açılarını yakalamak için galerimizi izleyin.

İzleyin
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Gelecekten Gelen Tasarımlar”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    keşke, yankodesign’dan aldığınızı belirtseydiniz.
    bir de kendinizce isimlendirmeler yerine tasarımcının verdiği ismi kullanmanızı tercih ederdim, alt bilgi olarak ürünü açıklayabilirdiniz. konsept tasarım da olsalar bilgi edinme hakkı kısıtlanıyor bu şekilde….

" Gelecekten Gelen Tasarımlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gelecekten Gelen Tasarımlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gelecekten Gelen Tasarımlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "