Okunma

Gelişen ve Geliştiren KOBİ’ler Yarışıyor


15 Eylül 2011 Perşembe 07:57
Gelişen ve Geliştiren KOBİ’ler Yarışıyor

Türk Telekom Akademi tarafından Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu (TEGEP) iş birliği ile düzenlenen “1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi”, 21 Eylül 2011 tarihinde, İstanbul’da yapılacak.

Zirve kapsamında düzenlenen “Gelişen KOBİ, Geliştiren KOBİ Yarışması” ise ülkemizde KOBİ’lerin eğitim ve gelişim faaliyetlerini teşvik etmeyi ve bu faaliyetlerin önemine dair bir farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Türk Telekom Bölge ve İl Müdürlükleri kanalıyla belirlenen 283 KOBİ’nin katılacağı yarışmanın geleneksel hale getirilmesi planlanıyor.

Yarışmaya katılan KOBİ’ler Türk Telekom Akademi tarafından üç farklı kategoride değerlendirmeye alınacak. Eğitime stratejik bakış, eğitim uygulamaları ve eğitimde süreklilik kategorilerinde yapılacak değerlendirmede her kategoride ilk üç sırada yer alan KOBİ’lerin yanı sıra bir KOBİ’ye de Teşvik Ödülü verilecek.

Değerlendirme sonucunda Türk Telekom Akademi tarafından her kategorinin birincisine dünya çapında iş liderlerinin katıldığı uluslararası bir foruma tam katılım ve Lider Geliştirme Sertifikasyon Programı’nın tüm modüllerine katılım ödülü verilecek.

Her kategorinin ikinci ve üçüncülüğünü elde eden KOBİ’lere de çeşitli ödüller verilecek. Yarışmada ayrıca Lider Geliştirme Sertifikasyon Programı’nın tüm modüllerine katılım her kategoride Teşvik Ödülü olarak sunulacak.
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gelişen ve Geliştiren KOBİ’ler Yarışıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gelişen ve Geliştiren KOBİ’ler Yarışıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gelişen ve Geliştiren KOBİ’ler Yarışıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "