Okunma

Gelmiş Geçmiş En Kötü PC Düzenekleri


31 Ağustos 2013 Cumartesi 14:30
Gelmiş Geçmiş En Kötü PC Düzenekleri

Eğer dünyadaki en pis ve dağınık insan olduğunuzu düşünüyorsanız ya da sahip olduğunuz PC’nin 90′lı yıllardan fırladığı gibi bir fikre sahipseniz bu galerimize mutlaka göz atmalısınız.

Çünkü birazdan göreceğiniz ve sözde oyun oynamak için hazırlanan PC düzenekleri gerçekten sınırları zorluyorlar. Hatta galeriye göz attığınızda bu insanların nasıl bir yerde yaşadıklarını, hiçbir eşyaya sahip olmadıklarını ve daha da önemlisi bu insanların nereden geldiğini merak edebilirsiniz.

Üzerlerinde yemek yediğimiz, ders çalıştığımız, hatta yaşı biraz daha büyük olanlar için konuşursak saatlerce üzerlerinde iş yaptığımız bu masalarda ne yazık ki herkes mükemmel bir düzeneğe sahip olacak kadar şanslı olamıyor.

Mükemmel kelimesinin bile fazla olduğunu ve sadece ‘temiz’ bir masaya dahi sahip olamadığımız bir gerçek. Bu yüzden birazdan göreceğiniz düzenekleri değerlendirirken biraz daha anlayışlı davranmanızı rica ediyoruz ve sizleri gelmiş geçmiş en kötü PC düzenekleri ile baş başa bırakıyoruz.

Galerimize göz atmak için buraya tıklayın.

:: PC düzeneklerini nasıl buldunuz? Sizin PC’niz nasıl bir yerde duruyor?

 
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

62 yorum - “Gelmiş Geçmiş En Kötü PC Düzenekleri”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  arkadasin s3 cakma kesin benim s3 mobil giriyor

 2. SDN Okuru dedi ki:

  s3 mobil olarak giriyor siteye arkadasin s3 cakma java olan s3 150 lira onlar Tayvan’da

 3. SDN Okuru dedi ki:

  iphone ile siteye girmeye çalıştım kasa kasa giremedim

 4. SDN Okuru dedi ki:

  iPhone 4S’ten siteye girdim link gayet güzel açılıyor, resimler de rahat geçiyor. Bi de site zaten mobil tasarım olarak çıkıyor. S3’ün dandikliği yine ortaya çıktı hahaha. O kadar artistik yapıyolar büyük ekran büyük ekran diye, büyük ekran olunca sitelerin bazıları mobil olarak açmıyor dolayısıyla da kasıyor.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bare superkargaya yonlendiriyorsun sitenin mobil versiyonunu yapin .!! Telden giriyorum tel kasa kasa bir hal oldu resimlere bakiyim derken bakamadim ztn hala kasiyo telefonum s3 tur bilginize adam akilli is gorun

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Yok abi bu süperkarga sitesinden nefret ettim linkleri bile tıklamıyorum artık.yakında shiftdelete den soğutacak

 7. SDN Okuru dedi ki:

  ne kargaymış be haber dediğin tek konuda olur 50 tane link verilmez böyle bir saçmalık yok KALİTEYİ DÜŞÜYORSUNUZ SDN

 8. conviction dedi ki:
 9. OnurFK dedi ki:

  hocaamında dediği gibi zaten açıklama yapılacak irdelemeye gerek yok haydi kolay gelsin

 10. Jestman360 dedi ki:
 11. SDN Okuru dedi ki:

  abi yapmayın reklam artık yeter hadi 1-2 kere paylaştınız kargayı bıktık biz yani lütfen

 12. SDN Okuru dedi ki:

  haha

" Gelmiş Geçmiş En Kötü PC Düzenekleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gelmiş Geçmiş En Kötü PC Düzenekleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gelmiş Geçmiş En Kötü PC Düzenekleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "