Okunma

Gelmiş Geçmiş En Yüksek Kapasiteli SD Kart


02 Mart 2010 Salı 10:30
Gelmiş Geçmiş En Yüksek Kapasiteli SD Kart

SanDisk firması, 64 GB Ultra SDXC bellek kartını piyasaya sürüyor. Gelmiş geçmiş en yüksek kapasiteli bellek olarak lanse edilen bu ürün, 15 MB/sn‘ye varan okuma ve Class 4 hız derecesine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Bilgisayara hızlı veri transferi yapmak için ideal görünen 64 GB SanDisk Ultra SDXC’ye, 9 Mbps’lik (HD standardı) kaydetme hızı ile, 8 saatten fazla yüksek kaliteli video depolayabiliyor.

SDXC formatı destekleyen yeni fotoğraf makinesi modelleriyle beraber, etkin bir şekilde kullanılabilen cihaz, exFAT’ı destekleyen işletim sistemi kullanılıyorsa, SanDisk(R) ImageMate(R) bellek kartı okuyucuları da SDXC kartları ile uyumlu olarak çalışıyor.

Ömür boyu garanti özelliği taşıyan 64 GB SanDisk Ultra SDXC kart şu anda www.sandisk.com adresinden satışa sunuldu.

:: Kullandığınız en büyük depolama kapasiteli flash belleğin boyutu nedir?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gelmiş Geçmiş En Yüksek Kapasiteli SD Kart konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gelmiş Geçmiş En Yüksek Kapasiteli SD Kart ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gelmiş Geçmiş En Yüksek Kapasiteli SD Kart ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "