Okunma

Genç Yetenekler Ortaya Çıksın


05 Mart 2010 Cuma 09:45
Genç Yetenekler Ortaya Çıksın

Mobil uygulama geliştirmek isteyen gençlere Vodafone’dan fırsat! Firma, Webşın’ın 5.0 sürümü için fırsatlarla dolu bir Widget Geliştirme Yarışması düzenliyor.

Vodafone abonelerine özel olarak geliştirilen ve cep telefonuyla internette kolayca gezinmek için kullanılan Webşın üzerinde çalışacak Widget’ları (minik uygulama) geliştiren gençleri çeşitli ödüller bekliyor. Vodafone Türkiye, yarışma kapsamında ilk 3 sırayı kazananları Vodafone Türkiye’de staj yapma fırsatını sunacak.

Finale kalan ilk 10 Widget’ı geliştiren yarışmacılara Acer dizüstü bilgisayar, kısa listeye kalan diğer 10 Widget’ı geliştiren yarışmacıya ise Nokia N97 akıllı telefon hediye edilecek. Yazılım becerilerini sergilemek ve sektörel alanda kendilerini göstermek isteyen gençlerin yarışmaya kayıt olmak ve bilgi almak için 24 Mart’a kadar www.simdiseninsiran.com adresini ziyaret etmeleri ve yönergeleri izleyerek, geliştirdikleri Widget’ları yüklemeleri yeterli.

Widget’lar Opera Mini’yle Tüm Dünyaya Dağılacak!

 

Oyun, bilgi, eğlence, müzik, e-kitap, sosyal topluluklar, spor ve Mashups (hibrid web uygulaması) kategorilerinin yer aldığı yarışma sonunda kategori birincisi Widget’lar Vodafone Türkiye’nin dağıtacağı Webşın 5.0’a ve dünya çapında Opera Mini 5.0’a entegre edilecek. Webşın/Opera Mini 5.0’ın 31 Mart’ta yapılacak dünya lansmanında da dereceye giren Widget’lar Türkiye adına sergilenecek.

:: Mobil uygulama geliştirmek için yeterli bilgiye sahip misiniz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Genç Yetenekler Ortaya Çıksın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Genç Yetenekler Ortaya Çıksın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Genç Yetenekler Ortaya Çıksın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "