Okunma

General Mobile Android 8 Oreo güncelleme tarihi


01 Kasım 2017 Çarşamba 15:51
General Mobile Android 8 Oreo güncelleme tarihi

Google’ın Android One platformuyla beraber hızlı bir şekilde güncelleme desteği sunan General Mobile Android 8 Oreo güncellemesini duyurdu.

General Mobile Android 8 Oreo güncellemeleri hangi modellere, ne zaman gelecek?

General Mobile‘ın sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda, Android 8 Oreo güncellemesi alacak modeller ve bu modellerin güncellemeleri ne zaman alacağı da netleşti.

General Mobile Android 8 Oreo

General Mobile GM 6 için Android 8 Oreo ne zaman gelecek?

General Mobile GM 6 için Android 8 Oreo güncellemesi Aralık ayında yayınlanacak. Net bir tarih verilmese de Aralık ayı içerisinde hem çift SIM kartlı hem de tek SIM kartlı modeller için güncelleme yayınlanacak.

General Mobile GM 5 Plus için Android 8 Oreo ne zaman gelecek?

General Mobile’ın Snapdragon 617 işlemcisi, sunduğu özellikler ve fiyatıyla büyük ilgi uyandıran GM 5 Plus modeli, Android 8 Oreo güncellemesini ne zaman alacağı merak konusuydu.

General Mobile GM 5 Plus için Android 8 Oreo güncellemesi Şubat ayında yayınlanacak. Şubat ayı içerisinde net bir tarih verilmese de Şubat ayı içerisinde hem çift SIM kartlı hem de tek SIM kartlı modeller için güncelleme yayınlanmış olacak. GM 5 Plus için Android 8 Oreo, 2018 yılında gelmiş olacak diyebiliriz.

General Mobile GM 5 için Android 8 Oreo ne zaman gelecek?

General Mobile GM 5 için Android 8 Oreo güncellemesi, 2018 yılında Nisan ayında yayınlanacak. Güncelleme, hem çift SIM kartlı hem de tek SIM kartlı modeller için güncelleme yayınlanacak.

General Mobile 4G için Android 8 Oreo gelecek mi?

Android One projesinin ilk modeli olan General Mobile 4G için Android 8 Oreo güncellemesiyle ilgili bir duyuru paylaşılmadı. Güncellemenin, bu modele gelmeyeceğini söyleyebiliriz. Zaten General Mobile 4G, 2 senelik aktif güncelleme ömrünü de doldurdu.

 

:: General Mobile Android 8 Oreo güncelleme tarihlerini nasıl yorumluyorsunuz?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

61 yorum - “General Mobile Android 8 Oreo güncelleme tarihi”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Gxc

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Daha bir hafta GM8 aldım günde dort defa güncelleme istiyor 25 kez güncelleme yaptim kafayi yiycem neler oluyor bir bilen varmı

" General Mobile Android 8 Oreo güncelleme tarihi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere General Mobile Android 8 Oreo güncelleme tarihi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda General Mobile Android 8 Oreo güncelleme tarihi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "