Okunma

Genius’dan Yeni Grafik Tablet


13 Aralık 2010 Pazartesi 13:00
Genius’dan Yeni Grafik Tablet

Toplantılarda kağıt üzerine not alma dönemine son veren grafik tablet PC‘ler sektörde kendilerine özel bir yer edinmeye devam ediyor.

Dokunmatik ekranı özel bir kalemle destekleyen bu ürünlerde, gerçek zamanlı olarak el yazısı kullanmak mümkün. Aynı zamanda kalem sayesinde kağıda çiziyor gibi resim de yapılabiliyor.

Genius bu konudaki yeni ürününü piyasaya sürdü. Firmanın en yeni ince tableti olan G-Pen F509, bir adet kablosuz kalem ile 5.25″ x 8.75″ çalışma alanına sahip.

Ürünüde, Office, Internet ve Vista fonksiyonları için kısa yollar yaratmakta kullanılabilecek 26 programlanabilir “Hot-Key” alanı mevcut.

 

 

Hangi Özelliklere Sahip?

İki adet tuşa ve 1024 seviye basınç hassasiyetine sahip olan dijital kablosuz kalem ile çizim yaparken, her türlü şekil ve kalınlık seviyesini kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kalem üzerindeki iki adet tuş ayrıca sol ve sağ fare tuşları olarak da programlanabiliyor. Kalemin pil ömrü bir yıla kadar ve kalemlik sayesinde kalemi yakınınızda tutabilirsiniz.

Vista ile uyumlu olan ürünün fiyatı ise 119 lira.

 

:: Genius’un bu grafik tablet ürünü ilginizi çekti mi?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Genius’dan Yeni Grafik Tablet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Genius’dan Yeni Grafik Tablet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Genius’dan Yeni Grafik Tablet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "