Okunma

Genius Maxfire Grandias 12V İnceleme


30 Eylül 2009 Çarşamba 13:45
Genius Maxfire Grandias 12V İnceleme

Oyun konsollarının bilgisayara karşı sunduğu en önemli üstünlüklerden biri de gamepad’ler. Bilgisayarda oyun oynamak için genelde klavye ve fare kullanıldığından, koltuğa uzanıp oyun oynama keyfini çok fazla yaşamak mümkün değil. O yüzden firmalar bilgisayarlar için de gamepad ürünleri tasarlıyorlar. Bu firmaların en önde gelenlerinden biri de Genius. Genius, Maxfire Grandias adlı gamepad modeli ile PC oyuncularının beğenisini kazanmaya çalışıyor. Peki bunu başarabiliyor mu, beraber görelim.

#2009_09_30_Genius_maxfire_gamepad.mp4 #

Teknik Özellikler

Genius Maxfire Grandias

Gamepad

Kontrol tuşları: 8 adet
Yön tuşları: 8 yönlü D-pad, iki adet analog kol
Arayüz: USB
Turbo: Var
Titreşim: Var
Makro atama: Var

Bilgi için: Genius Türkiye
Web: www.geniusnet.com
Fiyat: –

:: Bilgisayarda gamepad ile oyun oynuyor musunuz?

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Genius Maxfire Grandias 12V İnceleme”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ben mağlesef önermiyorum bende var bu alet Silent Hill oynarken çöpe attıracaktı ***** üst tuşların fonksiyonları hep tekrarlıyo mesela silah hazırlamam gerek hazırlayamı***** beni mundar ***** da yok driver güncel elimde var o da bi işe yaramadı.Kısacası tuşları yarım yamalak senkronize etmişler

" Genius Maxfire Grandias 12V İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Genius Maxfire Grandias 12V İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Genius Maxfire Grandias 12V İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "