Okunma

Genius’dan HD Fotoğraf Makinesi


21 Ocak 2011 Cuma 11:18
Genius’dan HD Fotoğraf Makinesi

Genius’ın G-Shot ailesine katılan son üye G-Shot 900 V2 dijital fotoğraf makinesi oldu. Üründe, gelişmiş 9.0 mega piksel CMOS görüntü sensörü ve 2.4″ TFT LCD ekranıbulunuyor.  

Cihazın en üst fotoğraf çekme kalitesi ise 12 mega piksel. Fotoğraf makinesi 10 farklı çekim moduna sahip. Bunlar portre, gece, programı, spor ve gülümseme yakalayıcı gibi isimlere sahip. 

Özellikleri Neler?

5x dijital yakınlaştırma ile farklı koşullardaki her türlü durağan görüntüyü yakalamanız ve SD kart desteği ile 16 GB‘a kadar depolamanız mümkün.

G-Shot 900 V2, webcam ve dijital video kamera modu ile dâhili bir mikrofona da sahip, böylece 720 x 480 ve 640 x 480 çözünürlüğünde yapılan kayıtları PC ya da Mac’te sesli olarak izlenebiliyor. Ürünün satış fiyatı ise 110 lira olarak açıklandı.

:: Genius’un bu ürünü fiyat ve özellik olarak tatmin edici mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Genius’dan HD Fotoğraf Makinesi”

" Genius’dan HD Fotoğraf Makinesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Genius’dan HD Fotoğraf Makinesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Genius’dan HD Fotoğraf Makinesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "