Okunma

Teknoloji Severlere Özel Çanta


20 Aralık 2010 Pazartesi 14:30
Teknoloji Severlere Özel Çanta

Teknoloji severler için çağımızın nimetleri olan ürünlerden birkaç saatliğine uzak durmak bile çoğu zaman dünyadan bağılarının kopmasını sağlıyor.

Bu durumun farkında olan firmalar, ise tüketicilerin ilgisini çekecek özel ürünler tasarlamaya devam ediyor. Genius teknoloji severler için tasarladığı özel çantayı duyurdu.

 

 

 

Çantanın Hangi Boyutları Destekliyor?

G-B 1500 adlı sırt çantası, dayanıklılığı sağlamak amacıyla malzeme olarak Naylon kullanılıyor ve ekstra aksesuarları yerleştirmek için birçok iç cep bulunuyor.

Sıvı dökülmesine karşı koruyan ürün, dosyalar için de özel bir alana sahip. Çanta, 12″ ve 15.4″ boyutlarda dizüstü bilgisayarları taşımak için tasarlanmış.

:: Seyahetlerinizde bilgisayarınızı kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknoloji Severlere Özel Çanta konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknoloji Severlere Özel Çanta ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknoloji Severlere Özel Çanta ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "