Okunma

Geri Sayım Başladı!


02 Ağustos 2009 Pazar 06:47
Geri Sayım Başladı!

Final Fantasy serilerinin yapımcısı Square Enix, Japonya web sayfasında yeni bir oyun için geri sayım başlattı. Aynı taktiği, daha önce duyurduğu Final Fantasy Gaiden, Mission Evolved gibi oyunlar için de uygulayan firma yetkilileri bu yöntemin son derece ilgi çekici olduğunu ifade ediyor.


Bu görsel ile Square Enix yeni yapıma ait ipuçları vermek istiyor

Ana sayfada, roma rakamlarıyla VI, geri sayım saati ve bazı soyut resim çalışmaları görülüyor. Soyut çalışmalarda ise, elinde asası olan pelerinli başsız bir adam figürü ve bir balık kafasına benzer çizimler dikkat çekiyor. Square Enix geçtiğimiz günlerde, hali hazırda yeni yapımlarına ait birkaç tanıtım videosu yayınlamıştı, fakat bu yeni oyuna dair hiçbir detay şimdilik netlik kazanmış değil.

:: Bu yöntemin ilgi çekici olduğu fikrine katılıyor musunuz?
yazarRumi Çabuk

Bilişim dünyasına gönül vermiş olan Rumi, bu alanda kendine sıkı bir kariyer hedefliyor. Bu yüzden de fırsat bulduğu her anı, yazı yazarak değerlendiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geri Sayım Başladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geri Sayım Başladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geri Sayım Başladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "