Okunma

Gezegeni Bu Yaratıklar Koruyacak


13 Şubat 2009 Cuma 11:36
Gezegeni Bu Yaratıklar Koruyacak

3 boyutlu animasyonlar konusunda ziyadesiyle başarılı bir firma olan DreamWorks‘ün son filmi Monsters vs. Aliens da video oyunlarına konu oldu. Gezegeni kurtarmak için göreve çıkan birbirinden tuhaf beş canavardan oluşan bir ekibi yöneteceğimiz oyunda, aksiyonun yanı sıra espriler de havada uçuşacak.

Gezegenin Adamı Olun

Her bir karakterin kendine özgü yetenek ve özelliklerinin bulunacağı oyunda, kooperatif oynanış sayesinde arkadaşlarınızı her an dünyanın en zeki bilim adamı Dr. Cockroach Ph.D rolünde oyuna davet edebileceksiniz.

12 farklı bölümde sürecek olan aksiyon ve eğlence oyunu Monsters vs. Aliens, Activision tarafından bilinen tüm konsollara ve bilgisayar platformuna mart ayında satışa sunulacak.

:: Animasyon filmlerin oyunları hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bilgi İçin : Monsters vs. Aliens
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gezegeni Bu Yaratıklar Koruyacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gezegeni Bu Yaratıklar Koruyacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gezegeni Bu Yaratıklar Koruyacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "