Ghost of Tsushima büyük bir güncelleme alacak!


05 Ekim 2020 Pazartesi 20:00
Ghost of Tsushima büyük bir güncelleme alacak!

Ghost of Tsushima büyük bir güncelleme alacak. Oyunun çıkışının üzerinden kısa bir süre geçti. Geliştirici ekip güncelleme ile birlikte Legends ve New Game + modlarını getirecek. Adından sıkça söz ettiren oyun, çıkışının ardından kısa süre içerisinde oyuncular tarafından bitirildi. Bunun üzerine geliştirici ekip oyuna yeni modlar getirerek oyuncuların ilgisini artırmayı hedefliyor.

Ghost of Tsushima güncellemesi co-op desteği de sunacak

Ghost of Tsushima: Legends, bu mod Ağustos ayında duyurulmuştu ve oyuna dört kişilik co-op desteği ekleyecek. Bu mod ile birlikte, iki oyunculu hikaye görevleri ve dört oyunculu hayatta kalma görevleri içeriyor. Gelecek olan 1.1 sürümü ile birlikte Gyozen adındaki bir karakter oyuna eklenecek. Bu karakter Tsushima Hayaleti hakkındaki hikayeleri kendi bakış açısıyla oyunculara anlatacak.

Ayrıca Gyozen ile konuşmak size Ghost of Tsushima: Legends lobisine erişmenizi sağlayacak.

Legends Modundaki Sınıflar

Legends modunda dört sınıftan birisini seçebileceksiniz. Her sınıfın kendine özgü avantajları bulunuyor.

Samuray

Samuray, doğrudan savaşa girebiliyor ve düşmanlar ile sürekli bir temas halinde kalabiliyor.

Avcı

Avcı, savaşa girmeden uzak mesafelerde durabiliyor ve düşmanları onlar sizi görmeden avlayabilirsiniz. Grupları yavaşlatmak için patlayıcı oklarını kullanabiliyorsunuz.

Ronin

Ronin, tüm takım arkadaşlarını Izanami’nin Nefesi yeteneği ile canlandırabiliyor. Ek olarak Ronin sınıfı bir ruh köpeği çağırabiliyor.

Suikastçı

Eğer tek bir saldırı ile büyük bir hasar vermeyi seviyorsanız bu sınıf size göre. Shadow Strike yeteneği ile birlikte savaş alanında ışınlanmanıza izin veriyor.

Hikaye Görevleri

Legends Hikaye Modu, yeni güncelleme ile birlikte oyun içerisinde yer alacak. Bu mod iki oyuncu için tasarlanmış ve oyuncuları Gyozen’in, Tsushima adasındaki anlattığı hikayelere götürüyor.

Hayatta Kalma Görevleri

Bu görevler ile birlikte Tsushima adasındaki farklı yerleri savunurken, düşman dalgalarına karşı diğer oyuncular ile birlikte bir grup olabiliyorsunuz. Ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız ve ne kadar çok bonus görev yaparsanız oyunun sonunda da o kadar çok ödül kazanıyorsunuz.

Baskın

Baskın modu, Legends’ın çıkışını takip eden haftalarda oyuna getirilecek. Bu mod ile Iyo’nun dünyasında oyuncular hayatta kalabilmek için tüm hünerlerini kullanmak zorunda. Bu mod için dört kişilik bir takıma ihtiyacınız var. Geliştirici ekibe göre bu mod, takım içerisinde iyi bir ekip çalışması ve iletişim gerektiriyor.

Legends modu ile birlikte sınıflar için kozmetikler gelecek. Bu kozmetikleri oyun için mikro ödemeler ile değil Legends modunu oynayarak açabilirsiniz.

New Game +

Bu mod ile birlikte karakterinizin oyun sonundaki hali ile birlikte yeni bir oyuna başlayabiliyorsunuz. Bu sayede, elde edilen tüm teknikler, ekipmanlar ve toplanabilir ögelere sahip olarak oyuna yeniden başlayabiliyorsunuz. Ayrıca New Game + moduna başladığınızda oyunun zorluğu otomatik olarak artırılıyor.

1.1 güncellemesi ile gelecek olan Legends ve New Game + modu 16 Ekim‘de ücretsiz olarak oyun sahiplerine sunulacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ghost of Tsushima büyük bir güncelleme alacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ghost of Tsushima büyük bir güncelleme alacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ghost of Tsushima büyük bir güncelleme alacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  2. 2 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  3. 3 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  4. 4 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  5. 5 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  6. 6 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  7. 7 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  8. 8 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  9. 9 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  10. 10 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?