Ghost of Tsushima ilk 10 gün istatistikleri paylaşıldı


2 gün önce eklendi
Ghost of Tsushima ilk 10 gün istatistikleri paylaşıldı

Samuray temalı Ghost of Tsushima, geçtiğimiz haftalarda çıkışını gerçekleştirmiş ve büyük bir yankı uyandırmıştı. Oyuncuların yoğun ilgisine maruz kalan yapım kısa sürede rekorları alt üst etmeyi başarmıştı. PlayStation cephesi ise tüm bu bilgilerin ışığında, oyunun çıkışıyla beraber 10 günlük süreçteki ilginç istatistikleri paylaştı.

Ghost of Tsushima ilk 10 gün istatistikleri

Ghost of Tsushima için Sony, daha önce ilk üç günde 2.4 milyondan fazla kopya satıldığını ve platformun en hızlı satan oyunu olduğunu belirtmişti. PlayStation’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada ise ilk 10 günde ne kadar sevilip oynandığı yayınlanan veriler aracılığıyla kanıtlanmış oldu.

Verilere göre oyuncular ilk 10 gün içinde 156.4 milyon düşmanla karşı karşıya gelirken, 57.5 milyon düello gerçekleştirdi ve 139.4 milyon düşmana diz çöktürdü. Oyuncular at sırtında toplam 810.3 yıl geçirirken, 10 günde 16.2 milyon Onsen (kaplıca) ziyaret etti. Bu sayede oyunun ana karakteri olan Jin’in sağlığını yenileme imkanı buldular. Ayrıca 28.1 milyon kez flüt çalan oyuncular, flüt sayesinde hava durumunu da değiştirdi.

Ghost of Tsushima ilk 10 gün istatistikleri paylaşıldı

Öte yandan doğayla arasını iyi tutan oyuncular hayvanlarla da iç içe gelme imkanı buldu. Ghost of Tsushima istatistikleri bizlere ilk 10 günde 8.8 milyon tilkinin oyuncular tarafından sevildiğini gösterdi. Bu detayın oyunun ilk planlarında yer almadığı, ancak stüdyonun karar değiştirmesinin ardından eklendiği yönetmen Nate Fox tarafından açıklanmıştı. Bunun yanında oyunu oynayanların manzaralardan etkilenerek 15.5 milyon fotoğraf çektiğini de belirtelim.

Samuray Jin Sakai’yi yönlendirdiğimiz oyun, etkileyici dövüş mekaniğinin yanında, muhteşem atmosferi ile eşsiz bir macerayı bizlere sunuyor. PlayStation 5 için de çıkması planlanan ve Türkçe altyazı desteği içeren oyunun devamının gelip gelmeyeceği merak konusu.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ghost of Tsushima ilk 10 gün istatistikleri paylaşıldı”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Efsane bir oyun. Çok beğendim

" Ghost of Tsushima ilk 10 gün istatistikleri paylaşıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ghost of Tsushima ilk 10 gün istatistikleri paylaşıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ghost of Tsushima ilk 10 gün istatistikleri paylaşıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Telefonlara uzaktan eriştiren uygulama AirDroid inceleme Telefonlara uzaktan eriştiren uygulama AirDroid inceleme
 2. 2 Grafikleriyle bilgisayar ağlatan oyunlar! (Video) Grafikleriyle bilgisayar ağlatan oyunlar! (Video)
 3. 3 SDN ofisinin aksesuar tercihleri neler? SDN ofisinin aksesuar tercihleri neler?
 4. 4 Kadın gözüyle iPhone SE 2020 Kadın gözüyle iPhone SE 2020
 5. 5 Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları! (Video) Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları! (Video)
 6. 6 "Uygun fiyatlı" iPhone 8 Plus hala alınır mı?
 7. 7 iPhone 11 kamerasını Spigen ile zırhladık! iPhone 11 kamerasını Spigen ile zırhladık!
 8. 8 Bayram harçlıklıları ile alınacak en iyi teknolojiler! Bayram harçlıklıları ile alınacak en iyi teknolojiler!
 9. 9 Ofiste kim kaç yaşında? Editöre şok! Ofis içi Ofiste kim kaç yaşında? Editöre şok! Ofis içi
 10. 10 Serinlemek kolay mı? Klima seçme rehberi - Kısayol #64 Serinlemek kolay mı? Klima seçme rehberi - Kısayol #64