Okunma

Gigabyte 6 Serisi Anakartlarını Tanıttı


07 Ocak 2011 Cuma 09:25
Gigabyte 6 Serisi Anakartlarını Tanıttı

GIGABYTE, yeni 2. nesil Intel Core işlemciler (ayrıca Sandy Bridge olarak bilinen) için son nesil anakartlarını tanıttı.

Yeni anakart serisi, Intel P67 ve H67 Express Yonga Setlerine dayanıyor ve maksimum işlemci gücü sağlamak üzere tasarlanmış olan çeşitli gelişmiş teknoloji özellikleri sağlıyor. (Gigabyte P67A-UD4 ve Core i7 2600K Testi)

GIGABYTE 6 serisi anakartlar, 2. nesil Intel Core işlemciler aracılığıyla 2200MHz ve üstündeki yüksek hızlı bellek performansları için çift kanallı DDR3 bellekleri destekliyor.

Yeni modellerde uzun ömür sağlayan Ultra Durable 3 standratlarındaki bileşenler kullanılıyor

Gigabyte Özellikleri

Bu anakartlarda barındırılan önemli GIGABYTE teknolojileri arasında 24 faz güç tasarımı, Intel onaylı Intersil VRD 12 (Voltage Regulator Down) uyumlu PWM denetleyici, Ultra Durable 3, DualBIOS, 3TB+ HDD teknolojisi, USB Power ve On/Off Charge gibi özellikler bulunuyor.

GIGABYTE 6 serisi anakartlar, on adet ATX modeli ve yedi adet Micro-ATX modeli seçeneğiyle satışa sunulacak.

:: Gigabyte’a özel teknolojilerden hangisi sizce en faydalısı?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gigabyte 6 Serisi Anakartlarını Tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gigabyte 6 Serisi Anakartlarını Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gigabyte 6 Serisi Anakartlarını Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "