Okunma

Gigabyte Fare İşine Girdi


15 Şubat 2009 Pazar 19:23
Gigabyte Fare İşine Girdi

Gigabyte’ın ilk fare denemesi olan GM-M8000, Lazer teknolojisini kullanıyor ve kullanıcının  isteğine göre 145 veya 183 gram’lık bir ağırlığa sahip olabiliyor. Ürünün üzerinde bulunan düğmeler sayeside çözünürlük değeri 400 ile 4000 DPI arasında değişebiliyor. GM-M8000, 74 x 43 126 mm’lik boyut değerlerine sahip.

GM-M8000, Avrupa’da yaklaşık 50 Euro’dan satışa sunulmuş durumda

Sağ ve sol kontrol tuşlarının yanı sıra dört yollu bir tekerleğe sahip olan GM-M8000, profil kullanıcıları için ekstradan iki ayrı tuş bulunduruyor. Ürünün üzerinde yer alan dörtlü bir Led takımı sayesinde yapılan ayarlar kontrol edilebiliyor.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Gigabyte Fare İşine Girdi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Gigabyte’ın ekran kartları hariç tüm donanımları başarılı. Bunun da başarılı olacağına inanıyorum.

" Gigabyte Fare İşine Girdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gigabyte Fare İşine Girdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gigabyte Fare İşine Girdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "