Okunma

Gigabyte Oyuncuları Kalbinden Vurdu


07 Ocak 2011 Cuma 15:30
Gigabyte Oyuncuları Kalbinden Vurdu

Gigabyte, bugün CES’de gerçekleştirilen bir basın etkinliğinde, G1.Assassin, G1.Sniper ve G1.Guerrilla olmak üzere oyun anakartlarından oluşan en yeni serisini duyurdu. (Gigabyte 6 Serisi Anakartlarını Tanıttı)

Intel X58 yonga setine dayanan ve Creative ve Bigfoot Networks başta olmak üzere sektörün ağır toplarından çeşitli son teknoloji onboard çözümler ve aynı zamanda pek çok yeni ve özel Gigabyte özelliği barındıran Gigabyte G1-Killer serisi anakartlar, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış.  

G1 Killer serisi Gigabyte’ın en üst seviye modellerini içeriyor

Öldürücü Özellikler

Gigabyte G1-Killer serisi anakartları çoklu grafik işlemci desteğine sahip. Kartlar hem NVIDIA SLI, hem de AMD Crossfire desteği sunuyorlar.

G1-Killer anakartlar onboard olarak X-Fi Xtreme Fidelity ve EAX Advanced HD 5.0 teknolojileri ile birlikte Creative’in Soundblaster Dijital Ses İşlemcisini (20K2) barındıran dünyanın tek oyun anakartları olma özelliğine sahip.

G1-Killer serisi anakartlarda onboard olarak Bigfoot Networks Killer E2100 Oyun Ağı Platformunu uygulatarak da online oyun ağ gecikmesi sorunlarını ciddi olarak ele alıyor.

:: G1 Killer serisinin özelliklerini beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Gigabyte Oyuncuları Kalbinden Vurdu”

  1. Zeynel Hebebci dedi ki:

    Asusun işi zor

" Gigabyte Oyuncuları Kalbinden Vurdu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gigabyte Oyuncuları Kalbinden Vurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gigabyte Oyuncuları Kalbinden Vurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "