Okunma

Gigabyte’dan 3D Overclock Yarışması


28 Eylül 2010 Salı 12:31
Gigabyte’dan 3D Overclock Yarışması

Anakart, ekran kartı ve diğer bilgisayar donanımı  üreticilerinden GIGABYTE TECHNOLOGY bugün, HWBOT.org ile birlikte En İyi 3D Overclock Tutkunu Yarışması adı altında yeni bir overclocking yarışması yapacağını duyurdu.

Dünyanın büyüklüğünüzü takdir etmediğini düşündüğünüz zamanlar oldu mu? Overclock dünyasının yeni Paris Hilton(R)(tm)’u olmak için gerekli olan şeylere sahip olduğunuzu düşündünüz mü (tutuklamalar ve küçük köpek aksesuarları hariç)? İşte size 15 dakikalık şöhret fırsatı gibi sloganlar yarışmanın tanıtımında kullanılıyor. 

 

 

 

Dört Aşamalı Yarışma

Bu kadar iddialı sloganlara sahip olan yarışma ise Eylül sonu ve Ekim ayı boyunca devam edecek.  4 aşamadan oluşan yarışmada,  1x GPU, 2x GPU, 3x GPU ve 4x GPU kategorileri bulunacak. En yüksek skora ait puanlar ödüllendirilecek ve en yüksek puanı kazanan overclockçu yarışmanın galibi olacak.

Yarışmaya katılmak için herhangi bir Gigabyte ürünü satın almanız yeterliyor oluyor…

:: Gigabyte’ın bu yarışmasına katılacak mısınız?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gigabyte’dan 3D Overclock Yarışması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gigabyte’dan 3D Overclock Yarışması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gigabyte’dan 3D Overclock Yarışması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "