Okunma

Gigabyte’tan USB 3.0 Süprizi


04 Kasım 2009 Çarşamba 15:37
Gigabyte’tan USB 3.0 Süprizi

Gigabyte bugün, Gigabyte 333 tümleşik hızlandırma sağlayan P55A Serisi Anakartları serisini duyurdu. Bu üçlü teknoloji USB 3.0, SATA 3.0 (6Gbps) ve 3 kat arttırılmış USB gücü içeriyor ve P55 platformunu yeniden tanımlıyor. Gigabyte Pazarlama Başkan Yardımcısı Tony Liao, “Gigabyte, P55 platformunda en son 333 tümleşik hızlandırma teknolojilerini tanıtmaktan dolayı heyecan duyuyor. NEC Electronics Corporation, Marvell ve Seagate gibi firmalarla çalışarak bu sektörde daha iyi konumlara geleceğimize inanıyoruz ” dedi.

Gigabyte P55A Serisi Anakartlar, Gigabyte 333 tümleşik hızlandırma teknolojileri aracılığıyla hızlı veri transferi ile dengeyi sağlamak için tasarlanmıştır. NEC Electronics’ten dünyanın ilk USB 3.0 logo onaylı ana kontrol birimi uPD720200’ı barındıran P55A serisi, USB 2.0 ile karşılaştırıldığında 10 kat daha hızlı veri transferi sağlayarak kullanıcıların 5Gbps’ye kadar USB transfer hızlarından faydalanmasını sağlamaktadır.

:: Gigabyte’ın yeni kartlarından nasıl bir performans bekliyorsunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Gigabyte’tan USB 3.0 Süprizi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ne tarafından tutucaz bu teknolojinin,her seferinde farklı şeyler,biri tam oturmadan yada biz tam kavrayamadan başka bi modeli cıkıyo

" Gigabyte’tan USB 3.0 Süprizi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gigabyte’tan USB 3.0 Süprizi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gigabyte’tan USB 3.0 Süprizi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "