Okunma

GİLT Akademi 14’ün Konuşmacıları Belli Oldu!


27 Mart 2014 Perşembe 15:06
GİLT Akademi 14’ün Konuşmacıları Belli Oldu!

Kadir Has Üniversitesi Girişimci İnovatif Liderler Takımı tarafından 3-5 Nisan 2014 tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi D Blok Büyük Salonda gerçekleştirilecek “GİLT Akademi’ 14”ün tüm konuşmacıları belli oldu.

Girişimcilik
, mobil ve mobil oyun üzerine düzenlenecek 3 günlük bir organizasyon olan “GİLT Akademi’ 14”te mobil uygulama ve mobil oyun workshopları da yer alacak. Katılımcılar bu workshoplarda kendilerini test etme imkanı bulurken bir yandan da salon çevresinde bulunan stantlardan firma temsilcileriyle görüşüp staj imkanı yakalayabilecekler.

GİLT Akademi’ 14 Resmi Program

Etkinliğe kayıt yaptırmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

:: Etkinliğe katılacak mısınız?

 
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GİLT Akademi 14’ün Konuşmacıları Belli Oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GİLT Akademi 14’ün Konuşmacıları Belli Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GİLT Akademi 14’ün Konuşmacıları Belli Oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "