Okunma

GİLT Akademi 15’in Konuşmacıları Açıklandı


26 Mart 2015 Perşembe 05:00
GİLT Akademi 15’in Konuşmacıları Açıklandı

GİLT Akademi’ 15 toplamda, 48 oturum, 60 konuşmacı ve 30 sponsor ile 2-5 Nisan tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi C Blok Amfi’de düzenlenecek.

Uber, BlaBlaCar, Onedio, Zomato, Ebay, TEB, Aslanoba Group, N11.com, Kliksa, Bukoli, Baker & McKenzie, Ahi Hukuk, Emarsys, Grupanya, Seozeo, Fongogo, Uludağ Sözlük, İnci Sözlük, Etohum, Pilott, Vira Stratejik, Sendloop, 3Dörtgen, Alve.com, iyzico, BKM, saglikliyemek.co gibi kurumlar ilk kez bir arada olacak.

Akademi’nin ikinci günü Etohum All-Star konseptinde gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıllarda Etohum 15 ve 40 listesine giren girişimlerden; MINIQ, ÖDE.AL, Garajyeri.com, Mugmoo, Social Attend, Masinga, giycem.com, PratikChef, Etkinlik.com.tr, Chall, Evidea, CepYol, Giysicini, Cubic.fm, GiftMe ve Sharemyfare girişimlerini tüm katılımcılara sunacaklar. Aynı gün internet girişimlerinden Anasponsor, Scorp ve Mentornity de yer alacak.

Etkinliğe kayıt yaptırmak ve etkinlik programı, sponsorları ve konuşmacı bilgileri için www.giltakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Kesinleşen Tüm Konuşmacılar

1. Gün: Serkan Ünsal, Kaan Kayabalı, Oytun Calapover, Ali Necati Koç, Miray Özel, İbrahim Coşkuner, Aykut Aslantaş, Damla Kılıçarslan

2. Gün: Gülfem Toygar, Metin Taşcı, Fevzi Güngör, Arda Aşkın, Erdem Çatık, Ayşe Kızılkaya, Anıl Topal, Erhan Kaya, Ayhan Çobanlıoğlu, İzzet Zakuto, Sercan Işık, Sezer Fatih Yiğit, Burak Boysan, Tuğberk Keselioğlu, Timur Tandoğar, Egemen Şekeralp, Gökay Borulday, Serkan Kağan Çelik, Onur Yavuz, Erdem Gelal, Ferhat Ural, Egemen Alpay, Osman Demircan, H. Alper Koç

3. Gün: Hasan Aslanoba, Nevgül Bilsel Safkan, Esra Eryiğit, Mustafa Ergün, Serkan Hacıömeroğlu, Sarantis Katsikis, Barbaros Özbugutu, Serkan Yazıcıoğlu, Hakan Arıkan, Şebnem Ahi, Hakkı Can Yıldız, Esin İmer

4. Gün: Murat Erdör, İpek Tuncer, Kübra Meydanlı, Furkan Bakır, Ali Çebi, Yiğit Konur, Tuğçe Seven, Erhan Musaoğlu, Cem Hürtürk, İsmail Alpen, Serkan İnci, Elif Coşkunkan, Duygu Öktem, Senem Kılıç

:: Etkinliğe kayıt yaptırdınız mı?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GİLT Akademi 15’in Konuşmacıları Açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GİLT Akademi 15’in Konuşmacıları Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GİLT Akademi 15’in Konuşmacıları Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "