Okunma

GİLT Akademi İnternet Sektörünü Bir Araya Getiriyor


23 Şubat 2015 Pazartesi 07:10
GİLT Akademi İnternet Sektörünü Bir Araya Getiriyor

Kadir Has Üniversitesi Girişimci İnovatif Liderler Takımı tarafından her sene geleneksel olarak gerçekleştirilen “GİLT Akademi” bu sene “İnternet Girişimciliği ve E-Ticaret” konseptinde, 2-5 Nisan tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi D Blok Büyük Salon‘da katılımcılarla buluşuyor.

Bugüne kadar internet dünyasındaki konuşmacısının en bol olacağı etkinliğin sloganı da iddialı; “Girişimin bi’ tık ötesi”. Lider internet girişimleri ve e-ticaret sitelerinin ilk defa bir araya geleceği GİLT Akademi’ 15’te 4 gün boyunca 8 panel ve toplamda 40 oturum yer alıyor.

15-02/23/1-1424704966.jpg

Benzersiz Networking imkanları sunan GİLT Akademi’ 15’te internet sektöründeki son gelişmeler, yeni trendler, internetin geleceği, erken dönem internet girişimlerinin başarılı olabilmelerinin anahtarları ve yatırımcıların bu sektöre olan katkıları detaylı olarak işlenecek.

Etkinliğe kayıt yaptırmak ve etkinlik taslak programı ve konuşmacı aday bilgilerine ulaşmak için www.giltakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

:: Gilt Akademi 15’e katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GİLT Akademi İnternet Sektörünü Bir Araya Getiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GİLT Akademi İnternet Sektörünü Bir Araya Getiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GİLT Akademi İnternet Sektörünü Bir Araya Getiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "