Okunma

Girişimci dostları için yepyeni atılım!


14 Ağustos 2017 Pazartesi 09:02
Girişimci dostları için yepyeni atılım!

Temmuz ayında Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen Corporate Startup Zirvesi yeni bir dönemin kapılarını aralamış gibi görünüyor.

Startup Dostu Şirketler Zirvesi, Türkiye’deki büyük şirketler, bankalar ve startup’ları bir araya getirirken, etkinlikte startup’lar, şirketleri yalnızca yaptıkları yatırımlara göre değil, aynı zamanda kalıcı iş birlikleri, mentorluk ve danışmanlık konularında verdikleri destek ve hızlandırıcı program imkanları açısından da değerlendirip oyladı. 

Startup dostları için StartupDostu.com

TechInside‘ın haberine göre, etkinlik sırasında Türkiye’nin en Startup dostu şirketi ise Bankalararası Kart Merkezi (BKM) seçildi. BKM Genel Müdürü Dr. Soner Canko ödülle ilgili olarak şöyle konuştu:

 “Bugüne kadar attığımız adımlar ile böylesine gurur verici bir noktaya gelmiş olmaktan büyük mutluluk duyduk ancak bu mutluluğun hemen sonrasında ‘Atmamız gereken yeni adım nedir?’ diye kendimize sorduk” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Startup Dostu bir şirket olarak bu gururu ve yaklaşımı tüm ülkeye yaymayı görev edindik ve StartupDostu.com adında yeni bir kanal için çalışmalara başladık.”

Kar amacı gütmeyen StartupDostu.com, gerçek bir Startup Dostu olmaya giden yolda başarılı ve öncü işletmeler, liderler ve girişimciler ile yapılan röportajlar, bu anlayışa hitap eden makaleler, ekosistemden gelen haberler ve elbette küresel ve yerel raporların yer aldığı bir internet sitesi olarak faaliyet gösterecek.

Tek amacı Startup ekosisteminin büyümesine katkı sağlamak olan StartupDostu.com, işletmelere Startup Dostu olmak için ilham vermek ve cesaretlendirmek için faaliyet gösterecek. StartupDostu.com katkıda bulunmak isteyen tüm firma, kurum, marka, organizasyon ve kişilere açık olacak.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Girişimci dostları için yepyeni atılım!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Emin çıtak ve techinside haberi hep

" Girişimci dostları için yepyeni atılım! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Girişimci dostları için yepyeni atılım! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Girişimci dostları için yepyeni atılım! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "