Okunma

Girişimciler için yeni fırsat, teknokent!


01 Kasım 2016 Salı 15:00
Girişimciler için yeni fırsat, teknokent!

Aklınızda bir proje var fakat imkanınız yok, üzülmeyin. Üniversitelerde kurulan teknokentler, projelerinizi geliştirmeniz için pek çok fırsatları bizlere sunuyor. Aynı zamanda teknokentler, üniversite öğrencilerine iş fırsatı ve kendilerini geliştirme fırsatı da yaratıyor.

Bu videomuzda Sakarya Üniversitesi’ndeki Teknokent’teki bir girişimi sizlere sunuyoruz.

Teknokent girişimi olan Reklamo TV neler yapıyor? Teknokent’in hem girişimler için, hem öğrenciler için yararları neler?

Gelin videomuzdan öğrenelim. İyi seyirler…

:: Okuduğunuz üniversitede teknokent var mı? Varsa gittiniz mi?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Girişimciler için yeni fırsat, teknokent! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Girişimciler için yeni fırsat, teknokent! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Girişimciler için yeni fırsat, teknokent! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "