Okunma

Girişimciliğin Artık Bir Vakfı Var


27 Mayıs 2014 Salı 13:24
Girişimciliğin Artık Bir Vakfı Var

Son yıllarda girişimcilik ile alakalı haberleri okumaktan, dinlemekten ve seyretmekten sıkılmış olabilirsiniz. Ancak yeni teknoloji çağının en önemli başlıklarından birisi olarak bu konu karşımıza çıkmaya devam edecek zira yeni ekonomiler nerede filizleneceği belli olmayan fikirler ile büyüyor.

Dünyada bir ilk

Girişimcilik Vakfı sadece Türkiye’de değil dünyada da bir ilk olarak karşımıza çıkıyor. Bu vakfın amacı girişimleri bulup onlara yatırım yapmak değil, üniversite öğrencilerine ulaşarak onları girişimci olmaya özendirmek. Bu konuyla alakalı sorularımızı Girişimcilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra ve eTohum’un kurucusu Burak Büyükdemir‘e yönelttik.

Bu videoyu YouTube üzerinde izlemek için tıklayın

:: Siz Girişimcilik Vakfı hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarAhmet Usta

Oyun dergilerinde köşe yazarak medya dünyasına adım attı. Sonrasında yıllar çabuk gelip geçti. Şimdi ShiftDelete.Net bünyesinde yeni dönemi kurgulayan çekirdek ekipte. Soon, Very Soon (arka planda Hans Zimmer çalıyor öyle hayal edin.)
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Girişimciliğin Artık Bir Vakfı Var”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bana bir faydası olacak mı ?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Biz Türkiye’yi Jüpiter de sanıyorduk zaten.

" Girişimciliğin Artık Bir Vakfı Var konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Girişimciliğin Artık Bir Vakfı Var ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Girişimciliğin Artık Bir Vakfı Var ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "