Okunma

Girişimcilik ve Başarı Sanatı Konferansı


29 Ekim 2012 Pazartesi 15:23
Girişimcilik ve Başarı Sanatı Konferansı

Sosyal girişimcilik, kadın girişimcilerin önemi, fütürizm ve bizlere yansıması gibi önemli konuların konuşulacağı konferansta, büyük şirketlerin girişimcilik konusundaki bakışları ve hareketlerine değinilecek. Konferans, katılımcıların bakış açılarını değiştirmeyi hedefliyor.

Aynı zamanda konuşmalar esnasında sorulacak sorulara doğru yanıtları veren katılımcılar, yapılacak bir çekilişle iPad kazanma şansı yakalayacak.

Elde edilecek gelir işitme engelliler okuluna

Fenerbahçe Rotaract Kulübü tarafından düzenenlenen etkinlikten elde edilen gelir, Yunus Emre İşitme Engelliler Okulu’na yardım olarak bağışlanacak. Bu bağışla birlikte, işitme engellilerinin bir müzik grubu kurmasını sağlanacak.

Caddebostan’daki Irmak Okullarında gerçekleştirilecek olan etkinliğe, 5 ücretsiz katılım biletini de okurlarımıza armağan ediyoruz. Adını, soyadını ve e-posta adresini yorum olarak yazan ilk 5 ShiftDelete.Net okuyucusu, Girişimcilik ve Başarı Sanatı Konferansı‘na ücretsiz bilet kazanacak.

GÜNCELLEME: İlginiz teşekkürler, ücretsiz katılım hakkı kazanan 5 okurumuz belli olmuştur.

:: Girişimcilik ve Başarı Sanatı Konferansı
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Girişimcilik ve Başarı Sanatı Konferansı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Kenan Yağız
  [email protected]*****

 2. bugrabalkac dedi ki:

  Selam, katılım için davetiye almak istiyorum.
  bugra balkac
  [email protected]*****

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Selam,
  katılım için ücretsiz bilet almak istiyorum.

" Girişimcilik ve Başarı Sanatı Konferansı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Girişimcilik ve Başarı Sanatı Konferansı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Girişimcilik ve Başarı Sanatı Konferansı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "