Okunma

Girişimler Avrupa’ya MediaMarkt ile açılıyor


16 Mayıs 2019 Perşembe 17:16
Girişimler Avrupa’ya MediaMarkt ile açılıyor

Dijitalleşme arttıkça tüm dünyada girişimlere olan ilgi da fazla arttı. Günümüzde birçok farklı konuda girişim bulmak mümkün. Girişim sayısı arttıkça girişimlere olan destekler de artıyor. Geleceğin teknolojilerini kurgulayan şirketler çeşitli yarışmalarla birlikte destekleniyor ve cesaretlendiriliyor. MediaMarkt Startup Challenge bu yarışmalardan biri.

MediaMarkt Startup Challenge başvurusu için son gün 10 Haziran

Perakende dünyasında yenilikler yapan startupların katılabileceği yarışma için 10 Haziran’a kadar başvurular devam ediyor. Proje başvurularının tamamlanmasının ardından kazananlar 25 Haziran’da belli olacak.

Yarışma için başvurular buradan yapılabiliyor. Gerekli şartları karşılayan 10 proje, 25 Haziran günü düzenlenecek MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde uzman jüriye sunumunu yapacak.

MediaMarkt Startup Challenge üç ana başlığa odaklanıyor. Perakende satış teknolojiler, satış sonrası teknolojiler ve kurumsal dijitalleşme süreleri bu başlıklar arasında yer alıyor. Yarışmaya bu yıl Yunanistan’dan da başvuru alınacağı açıklandı.

Yarışmada birinci olan proje Münih’te gerçekleşecek Retailtech Hub Programı’na katılacak. Ayrıca girişimciler için kurumsal ortaklıklar sunan hızlandırma programına dahil olma hakkı yakalayacak. Son olarak birinci proje Silikon Vadisi’nin en aktif yatırımcılarından Plug and Play’in girişimci ağına dahil olmaya hak kazanacak.

İkinci ve üçüncü olan proje ise MediaMarkt ve Tekzen’in Türkiye’de yer alan mağazalarında pilot uygulama fırsatı yakalayacak. İkinci proje ayrıca Kategori Mağazacılığı Derneği’ne çözümlerini sunma hakkı elde edecek.

Her üç proje de 1 Ekim günü Perakende Teknolojileri Konferansı’nda çözümlerini tanıtacak.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Girişimler Avrupa’ya MediaMarkt ile açılıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Girişimler Avrupa’ya MediaMarkt ile açılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Girişimler Avrupa’ya MediaMarkt ile açılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "