Okunma

Gizli Pencere Kalmasın


17 Nisan 2008 Perşembe 21:00
Gizli Pencere Kalmasın
Mutlaka başınıza gelmiştir; Windows işletim sisteminde çalışırken, birden Windows Explorer çöker, tüm ekran bir anlığına siyaha döner ve ardından geri geldiğinde bazı pencerelerin yerinde yeller esmektedir. Görev yöneticinizde de görüntülenemeyen bu pencereleri açmanın yolu: Unhider.

Çökmeler Onu Durduramaz!

Ücretsiz bir program olan Unhider ile Windows üzerinde o an çalışan tüm programları görüntüleyebilirsiniz. Explorer çökmesi olsun ya da olmasın, sisteminiz en iyi halindeyken bile bellekten veya işlemciden götüren tüm programlar Unhider ile gözünüzün önünde. Ayrıca programı tersine kullanarak masaüstünüzdeki çalışan tüm uygulamaları gizleyip ‘taze çökmüş Explorer’ hissini de yaşayabilirsiniz.

Sadece 104 KB boyutunda olan Unhider’ı Windows 9x, 2000, XP veya Vista uyumlu olarak indirmek için burayı tıklayın.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Unhider
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gizli Pencere Kalmasın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gizli Pencere Kalmasın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gizli Pencere Kalmasın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "