Okunma

Gizlilikten Ödün Vermeyin


23 Ocak 2009 Cuma 09:30
Gizlilikten Ödün Vermeyin

Açık kaynaklı bir tarayıcı olan QTWeb, Webkit motoru ve QT çalışma zamanı üzerine geliştiriliyor. Mahremiyetinizi korumayı esas alacak şekilde tasarlanmış olan QTWeb, düşük sistem kaynağı kullanımında Chrome ile rekabet edebilecek kadar iyi.

Mahremiyete Önem Veren Tarayıcı

Özellikle portatif bir uygulama olarak, içerdiği özel gezinti moduyla internette hiçbir iz bırakmadan dolaşmanıza imkan tanıyan QTWeb, bazı ufak hataları olsa da, aktif bir şekilde geliştirilmeye devam ediyor.

Sadece 4 MB yer kaplayan portatif sürümü, her yerde gönül rahatlığıyla internet kullanmak için USB belleğinizde bulundurmanızda fayda var.

:: QTWeb tarayıcısını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin :
QTWeb
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Gizlilikten Ödün Vermeyin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Güzel bir tarayıcıya benziyor…

" Gizlilikten Ödün Vermeyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gizlilikten Ödün Vermeyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gizlilikten Ödün Vermeyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "