Okunma

Glide Teknolojisine Sahip İlk PDA


12 Haziran 2009 Cuma 11:04
Glide Teknolojisine Sahip İlk PDA

624 MHz işlemci, 3.5G HSDPA bağlantı, GPS ve benzersiz Google Integration gibi pazara öncülük edecek özelliklerle donatılan ASUS P552w PDA telefon, hem eğlence hem de iş uygulamaları için sunduğu zengin özelliklere sahip.

ASUS P552w’nin dokunmatik duyarlı kullanıcı arayüzü ile kullanıcılarına basit parmak hareketleriyle; seçme, büyütme, kaydırma ve döndürme gibi çeşitli navigasyon uygulamaları gerçekleştirmelerine olanak tanıyor.

Glide aynı zamanda kullanıcıya; en güncel haberleri takip etme, anında hava durumu raporu hakkında bilgi alma, fotoğraf albümlerinde gezinme ve müzik dinleme gibi geniş bir uygulama yelpazesi sunuyor. Üstelik bunların hepsi sadece birkaç parmak hareketiyle kontrolünüz altında.

ASUS P552w’un sahip olduğu özelliklerden birisi olan Google Maps kullanıcılarına sadece navigasyon seçeneği sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kişinin ilgisine bağlı olarak çeşitli bilgiler de sunuyor. ASUS P552w’nun navigasyon özelliğine ek olarak ASUS SMS Location Link ile farklı iki yerde bulunan kullanıcılar aralarında rahatlıkla mesajlaşabiliyorlar.

Gönderilen mesajlar bölmesine otomatik olarak aktarılan URL linkine tıklayarak Google Map‘e anında bağlanabiliyor ve diğer kişinin bulunduğu yere nasıl ulaşılabileceği net bir şekilde görülebiliyor. Dahası, Google Search arama çubuğu sayesinde de aranılan bilgiye anında ulaşılabiliyor.

ASUS P552w eğlenceyi elinize taşıyacak birçok farklı uygulamayla birlikte geliyor. Bunlardan en heyecan verici olanları EziPhoto ve EziMusic. EziPhoto kullanıcılarına fotoğraf albümlerinde ufak parmak hareketleriyle gezinme olanağı tanırken aynı zamanda Takvim seçeneği ile çekmiş olduğu fotoğraflarını tarihlendirip, organize edebiliyor.

EziMusic, ise kişiye interaktif bir arayüz sunuyor. Kullanıcılarına müzik dinlemenin yanı sıra onları yönetme, heyecanlı animasyonlar oluşturma gibi seçenekler sunuyor. ASUS P552w aynı zamanda dâhilindeki RSS haber beslemesi gibi web içeriklerine rahatça giriş imkanı tanıyor.


:: Ürün hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Glide Teknolojisine Sahip İlk PDA konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Glide Teknolojisine Sahip İlk PDA ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Glide Teknolojisine Sahip İlk PDA ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "