Okunma

Gmail Eklenti Unutmaya Son Veriyor


26 Şubat 2010 Cuma 16:49
Gmail Eklenti Unutmaya Son Veriyor

Gmail laboratuarlarından bugüne kadar onlarca farklı özellik ortaya çıktı. Kimisi çok beğenildi ve kalıcı hale getirildi, kimisi de kısa sürede beklendiği ilgiyi göremeden sessiz sedasız Gmail Labs’dan kaldırıldı. Kullanıcılarına en iyiyi sunabilmek adına çalışmalarını sürdüren Gmail geliştiricileri bu kez çok beğenilecek bir işlevi hizmete sundu.

Buna göre, posta gönderirken eklenti eklemeyi unuttuğunuz takdirde Gmail size eklentiyi unuttuğunuza dair bir bilgilendirme penceresi açıyor. Gmail’in bu işlemi, postayı baştan sona tarayarak, cümle içersinde ekledim, ekliyorum gibi bir sözcük kullandığınız takdirde tespit edebiliyor. Türkçe olarak desteklenen bu hizmetin detaylarına dair Google cephesinden gelmiş bir açıklama yok ancak eklentiyi unuttuğu için ikinci kez posta göndermek zorunda kalan birçok kullanıcı için sevindirici bir gelişme olduğu muhakkak. Tabi bu kapsama kendimi de eklemeliyim.

:: Yakın zamanda Gmail’in sizi şaşırtan bir yeniliğine tanık oldunuz mu?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gmail Eklenti Unutmaya Son Veriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail Eklenti Unutmaya Son Veriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail Eklenti Unutmaya Son Veriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "