Okunma

Gmail, Eklentileri Drive’a Kaydedecek!


12 Kasım 2013 Salı 17:21
Gmail, Eklentileri Drive’a Kaydedecek!

Dünyanın en fazla kullanılan e-posta hizmetlerinden biri olan Gmail, resmi blogunda yaptığı duyuru ile bulut hizmetlerine bir yenisini ekledi.

E-posta hesabınıza gönderilen eklentileri (Attachments), dosyaları internet ortamında sakladığınız ve dilediğiniz yerden ulaşabildiğiniz bir diğer Google servisi olan Google Drive (eski adıyla Google Docs) alanın kaydetmeniz mümkün olacak.

Bu sayede dosyaların tasnif edilmesi, içeriğinin aranması, paylaşılması ve düzenlenmesi çok daha kolay ve hızlı hale gelecek.

Google Drive kullanıcı sayısı da açıklandı

Google, bu hizmeti önümüzdeki hafta tüm kullanıcılara (Google Apps kullanıcıları da dahil) açacağını belirtti ve Google Drive kullanıcı sayısının 120 milyona ulaştığını da bu vesileyle açıklamış oldu.

:: Google’ın e-posta hizmetini rakipleriyle kıyasladığınızda geleceğini nasıl görüyorsunuz?

 
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Gmail, Eklentileri Drive’a Kaydedecek!”

  1. XTİMURX dedi ki:

    Aynı özellik halihazırda Yandex.Mail’de bulunuyor Yandex.Disk üzerine kaydediyor dosyaları. Ayrıca alandan da düşmüyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Çok iyi haber artık indirip tekrar drive yuklemekle ugraşmıyacagız

" Gmail, Eklentileri Drive’a Kaydedecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail, Eklentileri Drive’a Kaydedecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail, Eklentileri Drive’a Kaydedecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "